Hakkımızda

Asantik.com.tr'ye Hoş Geldiniz!

Asantik.com.tr 2019 yılında kurulmuş, aydınlığa çıkmayı bekleyen antikaların ve küresel dünyaya adımlarını atmak isteyen antikacıların, internet üzerinden açılımına destek olmak için yapılmış özgün bir girişimciliğin ürünüdür.

Amacımız güvenilir, çağdaş ve yenilikçi ruhu ile geçmişin izlerini taşıyan günümüz antikalarını, siz internet kullanıcılarımız ile buluşturmak, antika. vintage ve nadir bulunan ürünlere ulaşımı kolaylaştırmaktır.

Göz atın ve güvenle satın alın.

Asantik.com.tr Ekibi

 

Misyon
Türkiye'de antika sektörüne yeni bir soluk getiriyoruz.

Hem müşterilerimize hem mağazalarımıza yenilikçi hizmetler sunarak, Türkiye'de antika alanında e-ticaret sektörünün şekillendirilmesine öncülük ediyoruz.


Vizyon
Türkiye'de antika sektörü alanında yurtiçi ve yurtdışında tanınan ve güvenilen, lider e-ticaret sitesi olma amacındayız.

 

Sosyal Sorumluluk
Asantik.com.tr olarak, sosyal sorumluluk bilinciyle hareket ediyor, yaşadığımız çevreye ve topluma karşı sorumluluklarımızı yerine getirmeye çabalıyoruz.

En önemli çevre sorunlarının başında gelen ve dünyanın geleceğini tehdit eden iklim değişikliğine karşı adımlar atıyoruz.

Bunların başında kağıt kullanımını mümkün olduğunca azaltıyor ve ağaç dikimi için yıllık olarak Ege Orman Vakfı'na bağışta bulunuyoruz.